واحد لوجستیک -
انتقال کالاهای شما با امنیت کامل

TEST یک راه حل مدیریت لوجستیک آسان و قدرتمند
با استفاده از تکنالوجی پیشرفته برای پاسخگویی به نیازهای شما

به اندازه شما به کالاهای شما اهمیت میدهیم!

واحد مفتخر است که برنامه واحد لوجستیک را برای ارسال کننده گان معرفی میکند! این راه حل قدرتمند مدیریت لوجستیک، انتقال کالاهای شما را آسان تر از همیشه میکند.

چه صاحب تجارت باشید که بار را انتقال میدهد، صاحب خانه هستید که در حال جابجایی است، یا فقط کسی که نیاز دارد هر چیز را به هرجایی بفرستد، واحد لوجستیک کالاهای شما را انتقال میدهد. چه سنگین و چه شکننده باشند، میتوانید با تضمین ایمنی و امنیت ما مطمئن باشید. خیال شما راحت باشد و مدیریت لوجستیک را کاملا به واحد و شبکه انتقال دهندگان و رانندگان مورد اعتماد و معتبر آن بسپارید!

اکنون اپلیکیشن را دانلود کنید
Play Store App Store App Store
customer img

فواید

یک راه حل کامل برای مشتریان با دید و شفافیت بی نظیر در هر مرحله
تمام سفارشات خود را از یک نقطه تماس به صورت کامل مدیریت کنید.
فورا با انتقال دهندگان مورد اعتماد ارتباط برقرار کنید.
دریافت / تحویل سریع و موثر.
ردیابی فوری، نظارت و تاریخچه سفارش.
گزینه های پرداخت متعدد برای حداکثر سهولت.
پروسه بدون کاغذ؛ تمام اسناد به صورت دیجیتالی جمع آوری و ذخیره میشود.

چرا واحد را انتخاب نماییم؟

پلتفارم متحد کامل

- کارشناسان واحد پس از تجزیه و تحلیل کامل ویژگی‌های لوجستیک، راه‌ حل معاصر، برای فراهم نمودن احتیاجات هر ذینفع در پروسه، ایجاد نمودند.

همیشه متصل است

به عنوان متخصص در مدیریت لوجستیک، ما میدانیم که شما به معلومات دقیق و درست نیاز دارید و اغلب در اسرع وقت، اگر چه فورا نه، به آن نیاز دارید. واحد لوجستیک اینرا از داخل برنامه موبایل فراهم میکند.
در محیط درون برنامه، به راحتی میتوان معلومات دقیق را دریافت کرد. شما همیشه در زمان مناسب به آپریتر های مناسب دسترسی دارید.

خدمات پیشرفته به مشتری

شما برای انتقال کالاهای خود به کمک نیاز دارید، و ما اینجا هستیم تا آن را ارائه دهیم - فقط با ما تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهیم