واحد لوجیستیک – خدمات لوجستیک داخلي

وقتی کسی به لوجیستیک فکر میکند، تقریباً به راحتی می توان تنها به تجارت های فکر کرد که کالاهای خود را برای فروش نهایی به خرده فروشان و مشتریان ارسال میکنند. با این حال، اطمینان از دریافت لوازم مورد نیاز برای ایجاد آن کالاهای ارزشمند به همان اندازه برای عملیات شما حیاتی است. با خدمات لجستیک داخلي واحد لوجیستیک، تضمین میگردید که پس‌انداز بزرگی داشته و تجارت خود را به ارتفاعات جدید سوق دهید!

آنچه واحد به شما پیشنهاد مینماید؟

بهره وری تولید
اطمینان حاصل کنید که کالاها را فقط در زمان که به آنها نیاز دارید دریافت میکنید تا بتوانید با سفارش دادن برای آنها در صورت نیاز، تقاضا را به طور موثر برآورده کنید. هنگام انتظار، وسایل نقلیه در حالت آماده به کار نخواهید داشت، و همچنین نخواهید توانست از پس افزایش ناگهانی تقاضا برآیید.
کاهش هزینه ها
همانطور که لوجستیک داخلی خود را به خدمات لوجستیک داخلی واحد لوجیستیک میسپارید، در سرمایه گذاری هنگفت بر روی وسایل نقلیه و نیروی کار و همچنین مدیریت و نگهداری آنها صرفه جویی میکنید.
کاهش خطر
از آنجایی که واحد لوجستیک وعده میدهد که تمام لوجیستیک داخلی شما را انجام دهد، کالاهای شما تا آنجا که ممکن است در طول حمل و نقل محفوط میباشند.

چرا واحد بهترین انتخاب است؟

یک شبکه حمل و نقل قوی، که در آن هر عضو به صورت جداگانه از نظر کیفیت و قابلیت تایید میشود، تضمین میکند که همیشه یک انتقال دهنده درجه یک آماده دریافت سفارش شما است.

ردیابی فوری با GPS، حفظ و نگهداری سوابق آنلاین، و به‌ روزرسانی‌ های وضعیت زنده به این معنی است که شما هرگز در مورد سفارش خود در تاریکی نیستید. همه اینها بدون نیاز به یک بازدید اداری یا تماس تلفنی ممکن میباشد!

یک پروسه‌ آسان و انعطاف پذیر ایجاد سفارش، با فورم آنلاین، نرخ ترجیحی که توسط شما مشخص شده است، و اتصال اتوماتیک به انتقال دهنده مناسب برای شما، راه ما برای قرار دادن سفارش در دستان شما است. در دسترس بودن فقط با گوشی هوشمند بالاتر از سهولت است.

دلیلی وجود ندارد که با خدمات لوجستیک پیشرفته، بدون کاغذ و متمرکز بر مشتری واحد لوجستیک به آینده لوجستیک نپیوندید.

!اکنون اپلیکیشن را دانلود نموده و خود آنرا امتحان کنید
یک ابزار تکنالوجی هوشمند را انتخاب نمایید تا سهولت و سرعت بیشتر را به محموله های خود بیاورید.
نقل قول رایگان دریافت نمایید