واحد لوجیستیک – خدمات کامل بار لاری

بار لاری کامل یا FTL، خدمات است که در آن یک تحویل واحد، فضای کامل یک لاری را به خود اختصاص میدهد. برخلاف اینکه یک لاری به چندین کالا متعلق به مشتریان متعدد اختصاص داده شود، این خدمات برای تجارت هایکه به دنبال جابجایی مقادیر زیاد اقلام با ارزش یا سنگین هستند عالی است. واحد لوجستیک این خدمات را با استانداردهای معمول کیفیت که از آن انتظار می رود ارائه میکند.

چگونه FTL میتواند برای شما مفید باشد؟

فضای انحصاری
خدمات FTL واحد به شما این امکان را میدهد که برای محموله های بزرگ تجارت خود فضایی انحصاری را انتظار داشته و به آن اعتماد کنید.
کاهش خطر
به دلیل توجه ویژه و متمرکز تیم که حمل و نقل را انجام میدهد، خدمات بار لاری کامل طبیعتاً خطر کمتر دارد. FTL همچنین نیازمند ماشین آلات و تجهیزات ویژه برای انتقال و بارگیری است.
حمل و نقل بدون توقف
تنها یک نقطه دریافت و یک نقطه تحویل وجود دارد. یک محموله FTL مستقیماً از نقطه دریافت به تحویل میرود. فقط نکاتی که شما مشخص کرده اید.

چرا خدمات FTL واحد؟

ایجاد یک سفارش به آسانی دانلود برنامه و پر کردن فورم است. این فورم همچنین شامل مبلغی است که شما مایل به پرداخت هستید. سپس شبکه انتقال دهندگان ما بر اساس این مبلغ پیشنهاد داده و قدرت را در دستان شما قرار میدهند. خدمات بار لاری کامل واحد انعطاف‌ پذیری و سهولت را که در عصر دیجیتال انتظار داشتید و سپس مقداری را، ارائه میدهد.

واحد دارای یک شبکه انتقال دهنده قوی است که در آن هر عضو به طور جداگانه از نظر کیفیت و اعتبار تأیید میشود. شبکه قدرتمند ما به این معنی است که همیشه شخصی برای دریافت سفارش شما در دسترس است.

خدمات کامل بار لاری واحد دید بی سابقه ای را در هر زمان به شما ارائه میدهد. با ردیابی با GPS و به‌ روزرسانی‌ های وضعیت زنده (که برای شما ارسال میشود و می‌توانید در هر زمان آنرا دریافت کنید)، هرگز نمیگذارد که تعجب کنید که سفارش شما چقدر پیش رفته است. و همه اینها از داخل موبایل هوشمند شما! شما هرگز مجبور نخواهید بود یک تماس تیلفونی داشته باشید.

واحد لوجستیک یک سیستم کاملا دیجیتال و آنلاین است. این بدان معنی است که پروسه ها و نگهداری سوابق کاملاً بدون کاغذ هستند. تاریخچه سفارش، به‌ روزرسانی‌ ها، حتی امضاهای راننده گرفته شده در حین سفارش برای تأیید دریافت و تحویل، همه ذخیره میشوند و در هر زمان آنلاین از موبایل هوشمند شما قابل مشاهده هستند.

اکنون اپلیکیشن وحید لوجیستیک را دانلود نموده و دریابید که آینده لوجیستیک و FTL چگونه است!

یک ابزار تکنالوجی هوشمند را انتخاب نمایید تا سهولت و سرعت بیشتر را به محموله های خود بیاورید.
نقل قول رایگان دریافت نمایید