واحد لوجستیک - خدمات لوجستیک خارجی

یک تجارت اگر نتواند چیز بفروشد اصلاً تجارت نیست. در مورد کالاها، تجارت ها باید اطمینان حاصل کنند که همیشه آماده پاسخگویی به تقاضای مشتری هستند. آنها همیشه باید بتوانند مطمئن گردند که کالاهای اضافی را که هیچ کس نمیخواهد ذخیره نمیکنند. در میان این دغدغه‌ های فراوان، تجارت ها باید مطمئن گردند که کالاهای که میفرستند صحیح و سالم به مقصد میرسند. این، همراه با مدیریت وسایل نقلیه خروجی، رانندگان آنها و تقسیم اوقات آنها، میتواند هزینه‌ های سنگینی را به همراه داشته باشد، به غیر از همه جای خطا که بسیاری از متغیرها میتوانند معرفی کنند. واحد با مشاهده همه اینها، خدمات لوجستیک خارجیی پیشرفته واحد لوجستیک خود را معرفی میکند. پیشنهاد ما این است که کالاها را از دستان شما و نگرانی های آنها را از ذهن شما با راه حل های پیشرفته خود دور کنیم.

آنچه واحد به شما پیشنهاد مینماید؟

تحویل موثر
واحد لوجستیک اطمینان حاصل میکند که کالاهای شما در بهترین دوره زمانی بازار به مقصد میرسد، اطمینان حاصل میگردد که میتوانید به بازارهای با برنامه های فشرده و تقاضای متغیر واکنش مناسب نشان دهید و تصمیم گیری در محل را آسان تر و قابل اجرا میکند.
کاهش هزینه ها
واحد لوجستیک وعده میدهد که کالاهای شما را همانطور که میخواهید تحویل دهد. با دقت و مسئولیت.
امنیت و قابلیت اطمینان
واحد لوجستیک وعده میدهد که کالاهای شما را همانطور که میخواهید تحویل دهد. با دقت و مسئولیت.

چرا واحد بهترین انتخاب است؟

یک شبکه انتقال دهندگان قوی، که در آن هر عضو به صورت جداگانه از نظر کیفیت و قابلیت تأیید میشود، تضمین میکند که همیشه یک انتقال دهنده درجه یک آماده دریافت سفارش شما است. این انتقال دهندگان نیازهای لوجیستیک خارجی شما را با ایمنی و امنیت که در بازار بی نظیر است برطرف میکنند.

شبکه انتقال دهنده ما به خدمات لوجستیک خارجی واحد لوجستیک پوشش گسترده ای میدهد، به این معنی که هر کجا که نیاز به تحویل کالا داشته باشید، ما آنها را به آنجا خواهیم برد.

واحد لوجیستیک همچنین ردیابی بی‌ سابقه‌ ای را با ردیابی فوری با GPS و به‌ روزرسانی‌ های وضعیت زنده، ارائه میدهد. سفارش شما هرگز در وضعیت ناشناخته ای قرار نمیگیرد، زیرا میتوانید هر زمان که بخواهید خود شما آنرا از طریق برنامه موبایل هوشمند نگاه کنید.

انعطاف پذیری و سهولت مهمترین دغدغه ما است و واحد لوجستیک به طور کامل آنها را پوشش میدهد. ایجاد سفارش به آسانی باز کردن برنامه و پر کردن یک فارم است. از داخل برنامه، میتوانید نرخی را که مناسب شما است مشخص نموده، که پس از اتمام سفارش، انتقال دهندگان پیشنهاد میدهند. شما میتوانید هر پیشنهاد را که برای شما مناسب‌ تر است انتخاب کنید، زیرا هر انتقال دهنده را که انتخاب میکنید تضمین شده است که خدمات با کیفیت بالا را ارائه میدهد.

سیستم کاملاً بدون کاغذ و دیجیتال به این معنی است که دسترسی و سهولت استفاده با واحد لوجستیک در اوج است. ثبت سوابق، ایجاد سفارش و به روز رسانی، اتصال انتقال دهنده، همه اینها کاملاً آنلاین انجام شده و با یک موبایل هوشمند ساده قابل دسترسی میباشد. حتی امضای راننده، برای تأیید در هنگام دریافت و تحویل، گرفته میشود و به صورت آنلاین قابل مشاهده است.

با خدمات لوجستیک خارجی واحد لوجستیک، هیچ بهانه ای برای عقب افتادن از رقبای خود وجود ندارد. اکنون واحد لوجستیک را دانلود نموده و از قدرتمندترین خدمات لوجستیک خارجی موجود در بازار بهره ببرید!

دلیلی وجود ندارد که با خدمات لوجستیک پیشرفته، بدون کاغذ و متمرکز بر مشتری واحد لوجستیک به آینده لوجستیک نپیوندید.

!اکنون اپلیکیشن را دانلود نموده و خود آنرا امتحان کنید
یک ابزار تکنالوجی هوشمند را انتخاب نمایید تا سهولت و سرعت بیشتر را به محموله های خود بیاورید.
نقل قول رایگان دریافت نمایید